Jesteśmy hurtownią

Włoskie skóry naturalne Kosmopell

kim jesteśmy?

Kosmopell to rodzinna firma stworzona z zamiłowania do produktów garbarskich najwyższej jakości. Istniejemy już 25 lat i w ciągu tego czasu udało nam się poznać niemal wszystkie tajniki branży skórzanej. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami na świecie nasza skóra naturalna jest jednym z najbardziej pożądanych produktów na rynku europejskim. Świadczy o tym nasza wieloletnia już współpraca z odbiorcami działającymi w różnych zakątkach Europy.

Dzięki profesjonalnemu, zawodowemu podejściu i dbałości niemal o każdy milimetr naszych wyrobów oferowana skóra naturalna jest trwała i dostępna w wielu różnych wariantach. To unikalne struktury dokładnie sprawdzane pod kątem jakości, trwałości i odporności na różnego rodzaju czynniki, dzięki czemu każdy Klient uzyskuje materiał, który będzie prezentował się prestiżowo, elegancko i posłuży w nienaruszonym stanie przez długie lata.

kosmopell skóry meblowe
kosmopell skóry meblowe

Skóra Naturalna: Odkryj Prawdziwe Piękno

Zapraszamy Cię do świata skóry naturalnej - królestwa prawdziwego piękna i luksusu!

Wniknij w tajemnice tego wyjątkowego surowca, który zachwyca swoją niepowtarzalną teksturą i trwałością. Przekonaj się, jak wiele możliwości drzemie w każdym centymetrze tego naturalnego dzieła sztuki. Niech skóra naturalna stanie się Twoim sojusznikiem w poszukiwaniu wyjątkowości i elegancji. Odkryj jej magię już dziś!

Lat na rynku

tysięcy mkw skór w magazynie

sprzedanych skór

Oferta skór Kosmopell

Skóra meblowa

Doskonała jakość i różnorodność wzorów skóry meblowej, idealna do tapicerowania mebli zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Skóra samochodowa

Trwałe i wysokiej jakości skóry samochodowe, zapewniające luksusowy wygląd wnętrza pojazdu oraz niezrównaną wygodę.

Skóra odzieżowa

Elegancka i modna skóra odzieżowa, idealna do projektowania stylowych i trwałych ubrań, które podkreślą indywidualny styl i charakter.

Ekoskóra

Innowacyjne rozwiązania ekoskóry, oferujące wysoką jakość i trwałość, przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój.