Skóry meblowe Dolaro

Pochodzenie: Brazylia

Grubość: 1.2 – 1.4 mm

Wielkość błamów: 4.5 – 5.5 mq

 

Skóra ta jest produktem dedykowanym dla klientów ceniących sobie komfort i elegancję w połączeniu z jej grubością co daje odczucie posiadania prawdziwie ekskluzywnego materiału obiciowego na naszej sofie czy fotelu. podstawowe kolory z tej kolekcji są dostępne „od ręki” z naszego magazynu, reszta jest dostępna na zamówienie ( termin realizacji do 2 tygodni )

Jakie właściwości ma skóra obiciowa?

Skóry obiciowe to materiał, który został już w pełni obrobiony i zakonserwowany. Charakteryzują się określonym sposobem reagowania na wilgoć i równą strukturą na całej swojej powierzchni. Naturalnie występujące skazy zostają usunięte w procesie obróbki, a skóra zostaje odpowiednio zabezpieczona.

Dbanie o nią nie jest przesadnie problematyczne, a skóra nie wchłania brzydkich zapachów i jest delikatna dla ludzkiej cery. Należy ją odpowiednio pielęgnować, a dzięki temu ta będzie odporna na zabrudzenia i odwdzięczy się nienaganną prezencją przez lata. Jest ona uznawana za szlachetny materiał głównie w związku z tym, że nie jest podatna na elektryzowanie i nie przyciąga kurzu.

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem skór obiciowych dostępnych w asortymencie marki Kosmopell. Ponieważ jesteśmy jedną z największych i najbardziej cenionych firm, funkcjonujących na rynku od ponad 25 lat, możemy zagwarantować, że wśród oferowanych materiałów każdy znajdzie coś dla siebie.

    Inspiruj się

    Blog

    Dowiedz się

    Co możemy dla Ciebie

    Siedziba firmy