Skóry meblowe Wild

Pochodzenie:  Europa

Grubość: 1,2 – 1.4 mm

Wielkość błamów: 4.0 – 5.0 mq

 

Skóra ta jest produktem dedykowanym dla klientów ceniących sobie komfort, elegancję a także styl, który łączy w sobie cechy klasycznej elegancji połączonej z nowoczesnym designem. Kolekcja ta jest wykończona olejnymi barwnikami oraz posiada naturalne lico bez jakiegokolwiek nadruku struktury oraz bez jakiejkolwiek dodatkowej powłoki ochronnej. Artykuł jest dedykowany dla mebli klasycznych ale również dla mebli w stylu nowoczesnym. Kolekcja dostępna na zamówienie ( termin realizacji ok 2 tygodnie.)

Jakie właściwości ma skóra obiciowa?

Skóry obiciowe to materiał, który został już w pełni obrobiony i zakonserwowany. Charakteryzują się określonym sposobem reagowania na wilgoć i równą strukturą na całej swojej powierzchni. Naturalnie występujące skazy zostają usunięte w procesie obróbki, a skóra zostaje odpowiednio zabezpieczona.

Dbanie o nią nie jest przesadnie problematyczne, a skóra nie wchłania brzydkich zapachów i jest delikatna dla ludzkiej cery. Należy ją odpowiednio pielęgnować, a dzięki temu ta będzie odporna na zabrudzenia i odwdzięczy się nienaganną prezencją przez lata. Jest ona uznawana za szlachetny materiał głównie w związku z tym, że nie jest podatna na elektryzowanie i nie przyciąga kurzu.

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem skór obiciowych dostępnych w asortymencie marki Kosmopell. Ponieważ jesteśmy jedną z największych i najbardziej cenionych firm, funkcjonujących na rynku od ponad 25 lat, możemy zagwarantować, że wśród oferowanych materiałów każdy znajdzie coś dla siebie.

    Inspiruj się

    Blog

    Dowiedz się

    Co możemy dla Ciebie

    Siedziba firmy